Hebei Soome Packaging Machinery Co., Ltd

BYĆ I BYĆ NA ZAWSZE!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

dobra jakość Flexo Drukarka Slotter Umierać Nóż na sprzedaż
dobra jakość Flexo Drukarka Slotter Umierać Nóż na sprzedaż
Witaj, firma Soome, dziękuję za najlepszą jakość i najlepszą cenę twoich maszyn do cięcia wzdłużnego, mam wiele zamówień na twoje urządzenia i mogę sprzedawać coraz lepiej na irańskim rynku Dzięki Mohammad tabatabaei Wysłane z mojego iPhone'a

—— Mohammadali Tabatabaei

Im Online Czat teraz

Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

1 2 3
Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD
Biurowiec Warsztat Warsztat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SOOME
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 1800000-1900000
Rok założenia : 1995
pc Export : 20% - 30%
MASZYNY TOWAROWE założone w 1995 r. Specjalizowały się w opracowywaniu i produkcji w pełni automatycznych, szybkich, precyzyjnych i dobrej jakości maszyn pakujących na ścieżce łagodnego rozwoju. Aby sprostać potrzebom naszych klientów, rozszerzyliśmy kolejny nowy warsztat, aby przyspieszyć proces produkcyjny .There są trzy ogromne warsztaty i jeden blok biurowy z 3 piętrami ponad 15.000m 2 wysokości i upbright wzdłuż autostrady krajowej.

Pozostając przy mechanotronice, inteligentnej obsłudze, prostym użytkowaniu , oszczędzaniu energii i ochronie środowiska, filozofia korporacyjna naszych pracowników, stojąca przed ostrą konkurencją w dziedzinie opakowań z tektury falistej, to nadążać za wysokim tempem współczesnego życia.

Dbamy o to, aby każdy nasz produkt był łatwy w realizacji. W szczególności opracowaliśmy kilka nowych automatów o wysokiej prędkości, które poprawiły zdolność konkurencyjną naszych klientów, zdobyły również uznanie tysięcy firm pakujących z branży domowej i zagranicznej w oparciu o zasadę uczciwego i godnego zaufania.

Nasze produkty znajdują dobrą sprzedaż w Argentynie, Rosji, Indiach, Włoszech, Niemczech, Egipcie, Wietnamie, Hiszpanii, Iranie, Turcji itd. Każdy, kto z nami współpracuje, jest dumny z naszej dobrej obsługi i otwartego podejścia. Witaj za granicą klienci odwiedzający naszą firmę i życzymy, abyśmy zjednoczyli się w wspólnym wysiłku na piękną przyszłość!

Szczegóły kontaktu
Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

Tel: 86-0317-7800708

Faks: 86-0317-7800709

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)