Hebei Soome Packaging Machinery Co., Ltd

BYĆ I BYĆ NA ZAWSZE!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMaszyna do spinania kartonów

Stalowa przemysłowa spinacz, metalowa przenośna maszyna do spinania palet typu pneumatycznego

Stalowa przemysłowa spinacz, metalowa przenośna maszyna do spinania palet typu pneumatycznego

  • Steel Industrial Strapping Machine , Metal Portable Pallet Strapping Machine Pneumatic Type
  • Steel Industrial Strapping Machine , Metal Portable Pallet Strapping Machine Pneumatic Type
 • Steel Industrial Strapping Machine , Metal Portable Pallet Strapping Machine Pneumatic Type

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Made in China
  Nazwa handlowa: SOOME
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: SMDB-QZD-1000

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Wapping with Film
  Czas dostawy: 1 miesiąc
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Warunek: Nowy Automatyczny układ: Automatyczne
  Moc: 2.2kW Gwarancja: 1 rok
  Po usługi: Inżynierowie świadczą usługi za granicą. Kolor: dostosować

  W pełni automatyczna maszyna do spinania kartonów

  Sposób nakładania produktu

  Automatyczna maszyna wiążąca jest używana głównie w automatycznym pasku po automatycznym szyciu lub automatycznym klejeniu, maszyna obejmuje obracanie, pat w kolejności, taśmowanie pod ciśnieniem. Przyjmij taśmę wiążącą PP, mocną, bez odbicia, z mniejszą ilością obrażeń na brzegu papieru. Cały proces automatycznie kończy się, bez interwencji człowieka, może zaoszczędzić wiele sztucznych kosztów. To pierwszy wybór firm zajmujących się pakowaniem w celu zmniejszenia zużycia i zwiększenia zysków, takich jak zakład drukarski, fabryka wyrobów papierniczych.

  Klasyfikacja

  1. Klasyfikacja według materiału wiążącego

  A. Maszyna pakująca z plastikowym paskiem. Jest to maszyna wiążąca dla opakowań o średniej i małej wadze. Taśma z tworzywa sztucznego to głównie pas polipropylenowy, ma również nylonowy pasek, poliestrowy pasek i tak dalej.

  Maszyna do pakowania taśm stalowych. Wykorzystuje taśmę stalową jako materiał wiążący, ze względu na wysoką wytrzymałość taśmy stalowej, jest stosowany głównie do ciężkich i dużych pudełek do pakowania.

  B. Przenośna pneumatyczna maszyna pakująca. Pneumatyczna maszyna pakująca nadaje się do hutnictwa, żelaza i stali, przemysłu materiałów budowlanych i tak dalej. Nadaje się do wszystkich rodzajów taśm stalowych z PET. Jest szczelny, samoprzylepny i odcięty. Jest łatwy w obsłudze.

  2. Klasyfikacja według cech strukturalnych

  A. Podstawowa maszyna pakująca. Jest to maszyna do belowania odpowiednia dla różnych gałęzi przemysłu. Jego wysokość jest odpowiednia do stojącej pracy. Stosuje się go głównie do spinania małych paczek, takich jak pudełka kartonowe, plastikowe pudełka z wapnem, książki i czasopisma.

  B. Boczna maszyna pakująca. Wspólna część taśmy wiążącej znajduje się z boku opakowania, a stół jest niski. Nadaje się do pakowania dużych lub dużych opakowań zanieczyszczeń. Jeśli dodana zostanie antykorozyjna obróbka, produkty wodne i produkty marynowane mogą być wiązane. Jeśli zostaną dodane miary kurzu, pakowanie większej ilości pyłu może być wiązane w wiązki.

  C. Maszyna do pakowania ciśnieniowego. W przypadku miękkich, elastycznych produktów, takich jak skóra, wyroby papierowe i dzianiny bawełniane, należy je mocno docisnąć i związać po zaciśnięciu. Ciśnienie i ciśnienie hydrauliczne dzielą się na dwa rodzaje.

  D. Otwieranie i zamykanie maszyny pakującej. Rama ta może być otwierana lub zamykana w kierunku poziomym lub pionowym, dzięki czemu różne cylindryczne lub pierścieniowe paczki można umieścić na miejscu, a następnie ścieżka zostanie zamknięta i powiązana.

  E. Pozioma maszyna do pakowania gąsienic. Tor jest ułożony poziomo, a opakowanie jest przywiązane w kierunku poziomym. Dotyczy to spinania poziomego, takiego jak paleta.

  Główna cecha

  Automat pakujący, bez ręcznego wstawiania, tryb wyzwalacza podzielony na ruch punktowy, ręczny, ciągłe pobijanie, włącznik kulowy, przełącznik nożny, fotoelektryczny przełącznik indukcyjny, wystarczy nacisnąć przełącznik, aby automatycznie zakończyć pakowanie, wygodny i szybki, odpowiedni dla pojedynczej maszyny masowa produkcja, np. za pomocą automatycznego przenośnika taśmowego, może realizować bezzałogowy automatyczny pakiet, duża sekcja Umów się na spotkanie w celu obniżenia kosztów.

  Szczegóły kontaktu
  Hebei Soome Packaging Machinery Co.,LTD

  Osoba kontaktowa: Charly

  Tel: +8618832705582

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty