Wyślij wiadomość
Dom

Dongguang Haohan International Trade Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Haohan co., Ltd jest profesjonalną produkcją w tekturze falistej, takiej jak linia do produkcji tektury falistej, drukarka fleksograficzna i inne maszyny, dostarczająca na rynek światowy. Wszystkie maszyny posiadają Certyfikat ISO 9001:2000. Główne produkty linii do produkcji tektury falistej to linia do produkcji tektury falistej jednowarstwowej, trójwarstwowej, pięciowarstwowej i 7-warstwowej. Nasza firma działa od 1984 roku i znajduje się w mieście Cangzhou w prowincji Hebei. Dzięki silnemu zespołowi technologicznemu maszyna jest coraz lepsza, pracownicy są coraz bardziej wykwalifikowani. Produkty zostały wywiezione do Rosji, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej oraz innych krajów i regionów. Życzę dobrej współpracy z przyjaciółmi biznesowymi z całego świata.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Od momentu założenia w 1993 roku firma haohan zawsze działała w branży pudeł z tektury falistej i kartonowej, począwszy od produkcji, eksportu i komercjalizacji maszyn do przetwarzania tektury falistej i kartonu składanego.

W 2004 roku firma haohan przeniosła się do nowej siedziby, która jest rozłożona na powierzchni 12 000㎡,w pełni wyposażonej i niezależnej, podzielonej na trzy obszary: produkcję, projektowanie i sprzedaż.

Dział produkcyjny zawiera obrabiarki oraz strefę montażu maszyn....

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

Inny

Ilość pracowników : 20~50

Coroczne wyprzedaże : 500-2600

Rok założenia : 2002

pc Export : 80% - 90%